Strona archiwalna | Nowe zdjęcia schodów
on-line: 3, wszystkich odwiedzin: 622286

Schody i Drzwi Żądło Sp.J
Schody i Drzwi Żądło Sp.J

Schody i Drzwi Żądło Sp.J

Napisali o GaleriiSchodow.pl

Napisali o GaleriiSchodow.pl

Sobota, 13 grudzień 2008

 


Napisali o nas w prasie fachowej. Kurier Drzewny wydanie Grudzień 2008.


Baza wiedzy i pomysłów - 1000 najlepszych polskich schodów


Strona GaleriaSchodow.pl jest pomysłem grupy osób skupionych wokół portalu schody.pl. Są to przede wszystkim hobbiści oraz ludzie pracujący w branży związanej ze schodami. 


Artykuł o GaleriiSchodow.pl


Galeriaschodow.pl została ukończona i oddana do użytku Internautom w sierpniu 2008 roku. Strona jest firmowana znaczkiem schody.pl


- Celem tej strony jest zebranie 1000 najlepszych zdjęć schodów od wszystkich producentów w Polsce. – informuje K. Szopa, aktualna opiekun strony -  Przyjmowane są zdjęcia zarówno schodów ekskluzywnych, o bajecznych gięciach i wzorach balustrad, jaki i zupełnie prostych schodów „młynarskich”. Warunki są dwa: zdjęcie musi być dobrze wykonane, czyli ostre i wyraźne, oraz zdjęcie musi prezentować wyrób firmy, która nadsyła zdjęcie - firma musi mieć prawo autorskie do zdjęcia. 


Liczba zdjęć na stronie stale rośnie, od sierpnia udało się skompletować prawie 150 zdjęć schodów zarówno drewnianych, metalowych, do własnoręcznego składania, jak też betonowych oraz ze specjalnych tworzyw sztucznych. Zatem pozostało wolnych 850 miejsc.  


Strona została stworzona dla wszystkich, którzy w Internecie szukają schodów do swojego domu, czyli dla klientów firm produkujących schody, którzy mogą na stronie galeriaschodow.pl znaleźć dla siebie inspiracje, zobaczyć jak rozmaite kształty, kolory, faktury drewna, rozwiązania konstrukcyjne czy materiały mogą być użyte do zbudowania schodów. Jest on w stanie przejrzeć kilkadziesiąt fotografii zdjęć schodów z rzeźbieniami i toczeniami oraz porównać je ze schodami bez zdobień, opartych na prostych liniach.


- Schody na Galeriischodow.pl są podzielone na kilka kategorii ze względu na typ schodów, rodzaj materiału czy kształt. – dodaje K. Szopa - Można też skorzystać z wyszukiwania szczegółowego i jeszcze dokładniej zawęzić kryteria przeszukiwań bazy. Innym podziałem jest podział ze względu na lokalizację. Klient może wybrać miasto i zobaczyć zdjęcia schodów ze wszystkich firm z regionu.


Poza zdjęciami, strona dąży do publikowania artykułów i porad na temat schodów, które skierowane będą do klientów końcowych i mają opisywać różnego rodzaju problemy ze schodami i sposoby ich rozwiązania.


Mimo, że istnieje kilka stron o schodach w Internecie, to Galeriaschodow.pl wyróżnia się bezpłatnym dostępem do strony dla każdego - zarówno oglądającego zdjęcia, jak i stolarza, który je dodaje.


- Załoga Schody.pl znalazła sponsora – jedną z firm tworzących oprogramowanie do schodów, która wsparła stworzenie strony. – mówi K. Szopa - Dzięki temu Galeriaschodow.pl to miejsce, gdzie dodawane są zdjęcia od wszystkich stolarzy, z całej Polski i to całkowicie bezpłatnie. Wystarczy tylko chwilka: zarejestrowanie się na stronie, które jest niezbędne do identyfikacji praw autorskich, opisanie oraz wysłanie zdjęć swoich schodów. Na równi traktowane są zdjęcia wielkich firm, jak i małych zakładów. Co więcej, na stronie prezentowane są też dane teleadresowe Stolarni, maile oraz linki do stron firmowych www.


Oryginalny tekst można znaleźć tu: artykuł w formie pliku


(aBr)


źródło: Kurier Drzewny wydanie z grudnia 2008